#316

ZLATÝ PRSTEN S KAMEJÍ

ZLATÝ PRSTEN S KAMEJÍ
#316

ZLATÝ PRSTEN S KAMEJÍ

Jewelery
1 limit
296 zobrazení
3 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Egypt, 20. stol. Dámský prsten ze žlutého zlata, oválná hlava je osazena kamejí z růžového korálu s motivem ženské hlavy v poloprofilu. Egyptská puncovní značka. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,33 g. Velikost prstenu: 51 Stav B.