Egypt, 20. stol.
Dámský prsten ze žlutého zlata, oválná hlava je osazena kamejí z růžového korálu s motivem ženské hlavy v poloprofilu. Egyptská puncovní značka. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 5,33 g.
Velikost prstenu: 51
Stav B.