#313

ZLATÝ PRSTEN S BÍLÝMI KAMENY

ZLATÝ PRSTEN S BÍLÝMI KAMENY
#313

ZLATÝ PRSTEN S BÍLÝMI KAMENY

Jewelery
315 zobrazení
4 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Švédsko, 20. stol. Prsten z bílého zlata, ve čtvercové koruně osazený 9 bílými kameny. Švédské puncovní značky. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,96 g. Velikost prstenu: 51 Stav A/B.