Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený centrálním briliantem o hmotnosti ca 0,18 ct a po stranách dvěma bílými kameny v lůžku z bílého zlata, značeno ryzostním číslem a nečitelnou mistrovskou značkou. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 5,03 g.
Velikost prstenu: 49/50
Stav A.