#312

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM
#312

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM

Jewelery
329 zobrazení
5 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený centrálním briliantem o hmotnosti ca 0,18 ct a po stranách dvěma bílými kameny v lůžku z bílého zlata, značeno ryzostním číslem a nečitelnou mistrovskou značkou. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,03 g. Velikost prstenu: 49/50 Stav A.