#310

ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI

ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI
#310

ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI

Jewelery
3 limity
305 zobrazení
3 800 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Egypt, 20. stol. Dámský prsten ze žlutého zlata, v koruně osazený bílou a šedou perlou. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,09 g. Velikost prstenu: 44 Stav A.