datum aukce 17. 05. 2021 19:30
154
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

31. HORSKÁ KVĚTINA

1868 Olej na plátně, 63,5x62 cm, zn. a dat. vpravo dole "L. Fischer: 1868". Rámováno v oválném rámu. Stav A.

*****3 12 000 CZK 17. 05. 2021 19:43:51