Egypt, 20. stol.
Dámský prsten ze žlutého zlata, oválná filigránová hlava je osazena broušeným alexandritem. Egyptské puncovní značky. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 6,63 g.
Velikost prstenu: 51
Stav A/B.