Československo
Dámský prsten s masivní hlavou ze žlutého a růžového zlata, osazenou syntetickou rubínovou bagetou. Značeno ryzostním číslem a puncovní značkou Z-58.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 6,63 g.
Velikost prstenu: 45
Stav B.