#305

ZLATÝ PRSTEN S RUBÍNEM

ZLATÝ PRSTEN S RUBÍNEM
ZLATÝ PRSTEN S RUBÍNEM
ZLATÝ PRSTEN S RUBÍNEM
#305

ZLATÝ PRSTEN S RUBÍNEM

Jewelery
1 limit
352 zobrazení
3 100 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Československo Dámský prsten s masivní hlavou ze žlutého a růžového zlata, osazenou syntetickou rubínovou bagetou. Značeno ryzostním číslem a puncovní značkou Z-58. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 6,63 g. Velikost prstenu: 45 Stav B.