datum aukce 17. 05. 2021 19:30
136
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

30. Victor Max Hutschenreiter (1828-?)

SKALNÍ KVĚTY 1865 Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno. Stav A.

*****3 10 000 CZK 17. 05. 2021 19:43:35