#30

Victor Max Hutschenreiter
(1828 – 1877)

SKALNÍ KVĚTY

Victor Max Hutschenreiter (1828-?)
#30

Victor Max Hutschenreiter
(1828 – 1877)

SKALNÍ KVĚTY

grafika, malba
274 zobrazení
10 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

SKALNÍ KVĚTY 1865 Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno. Stav A.