datum aukce 17. 05. 2021 19:30
107
prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

29. Emil Weirauch (1909-1976)

TŘI DÍVKY U ZRCADLA 1951 Tempera na papíře, 86x68 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Weirauch 51". Rámováno. Stav A.

*****2 2 000 CZK 17. 05. 2021 19:43:15