datum aukce 17. 05. 2021 19:30
133
vyvolávací cena: 9 500 CZK

28. Bojmír Hutta (1920-1987)

PORTRÉT DÁMY 1951 Olej na plátně, 74x103 cm, sign. a dat. vlevo dole „Hutta 51“. Stav A.