datum aukce 17. 05. 2021 19:30
7
230
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 9 000 CZK

27. František Srp (1895-1943)

ŽENSKÝ AKT 1926 Olej na plátně, 92,5x76 cm, sign. a dat. vlevo dole Fr. Srp 26". Rámováno. Stav B. František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista.

*****5 18 000 CZK 17. 05. 2021 19:42:39