datum aukce 17. 05. 2021 19:30
152
vyvolávací cena: 15 000 CZK

26. Bruno Beran (1888-1979)

PORTRÉT CHLAPCE Olej na plátně, 44x48 cm, sign. vlevo nahoře "B. Beran". Rámováno, zaskleno. Stav A.