#25

Anonym

Anonym
#25

Anonym

grafika, malba
236 zobrazení
20 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

MALÝ PRŮZKUMNÍK II Olej na plátně, 65,5x48,5 cm (výřez rámu). Rámováno. Stav A.