datum aukce 17. 05. 2021 19:30
114
vyvolávací cena: 20 000 CZK

25. Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK II Olej na plátně, 65,5x48,5 cm (výřez rámu). Rámováno. Stav A.