#220

TROJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ

TROJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ
#220

TROJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ

Glass
172 zobrazení
2 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Čechy, 19. / 20. stol. Tři lékárenské láhve, tzv. "stojatky", čtyřbokého tvaru s konvexně konkávními stěnami, bezbarvé sklo lité do formy, fasetovaná hrdla jsou osazena osmibokými zátkami, na pohledové straně emaily malované kartuše s názvy substancí: "AQUA ROSARUM", "ODOFORM" a "ACID. SULFURIC.". V. 20 cm, 20,5 cm a 23,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.