Čechy, 1. třetina 20. stol.
Desetiboká dóza s víkem z hnědého kouřového skla, broušená, efektně fasetovaná v kubistickém tvarosloví.
Ø 16 cm, v. 16,5 cm.
Neznačeno.
Stav A.