#219

KUBISTICKÁ DÓZA

KUBISTICKÁ DÓZA
#219

KUBISTICKÁ DÓZA

Glass
1 limit
181 zobrazení
1 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17. 5. 2021 19:30

Čechy, 1. třetina 20. stol. Desetiboká dóza s víkem z hnědého kouřového skla, broušená, efektně fasetovaná v kubistickém tvarosloví. Ø 16 cm, v. 16,5 cm. Neznačeno. Stav A.