Patrně Francie, 19. - 20. stol.
Flakon čtyřbokého tvaru z kobaltově modrého skla, utvářený výraznými brusy v kubistickém tvarosloví, fasetované hrdlo s nepravidelně zašpičatělým oválným ústím je osazeno zátkou formovanou do podoby obrácené zmenšeniny tvaru flakonu.
V. 16 cm.
Neznačeno.
Stav A.