#218

FLAKON

FLAKON
#218

FLAKON

Glass
1 limit
187 zobrazení
2 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Patrně Francie, 19. - 20. stol. Flakon čtyřbokého tvaru z kobaltově modrého skla, utvářený výraznými brusy v kubistickém tvarosloví, fasetované hrdlo s nepravidelně zašpičatělým oválným ústím je osazeno zátkou formovanou do podoby obrácené zmenšeniny tvaru flakonu. V. 16 cm. Neznačeno. Stav A.