Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau,
okolo 1915
Zvonovitá číše z bezbarvého skla, v horní polovině zdobená vertikálními broušenými olivkami, okolo žlutou lazurou a jemnou ornamentální malbou švarclotem s motivy srdčitých lístků, hvězdiček a spirál se zlacenými detaily a okrajem, lehce rozšířená báze s perličkovou bordurou.
V. 15 cm.
Neznačeno.
Stav A.