#214

DŽBÁNEK "ETRUSK"

DŽBÁNEK "ETRUSK"
#214

DŽBÁNEK "ETRUSK"

Glass
343 zobrazení
45 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe, 2. pol. 20. let 20. stol. Antikizující džbán s trojlistým hrdlem a převýšeným uchem z bezbarvého skla podjímaného opakní červenou sklovinou. Tělo zdobí dvojitý pás leptaného a zlaceného dekoru typu "Etrusk" s motivy antilop, fond černě patinovaný. V. 20 cm. Stav A.