Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe,
2. pol. 20. let 20. stol.
Antikizující džbán s trojlistým hrdlem a převýšeným uchem z bezbarvého skla podjímaného opakní červenou sklovinou. Tělo zdobí dvojitý pás leptaného a zlaceného dekoru typu "Etrusk" s motivy antilop, fond černě patinovaný.
V. 20 cm.
Stav A.