#213

VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN

VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN
VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN
VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN
#213

VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN

Glass
334 zobrazení
13 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
17. 5. 2021 19:30

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe, 1899 Váza štíhlého válcovitého tvaru s lehkým projmutím ve střední části, na nízké patce, bezbarvé sklo, žlutozelený, jemně irisovaný dekor, hrdlo zdobeno zlacením s plasticky provedenými motivy kroužků / oválků a čtyřmi aplikovanými kabošony z barevného skla. V. 17,5 cm. Na podední značeno tmavým emailem psaným č. dekoru "343". Stav A.