#210

POHÁR S ŘEZBOU

POHÁR S ŘEZBOU
POHÁR S ŘEZBOU
POHÁR S ŘEZBOU
POHÁR S ŘEZBOU
#210

POHÁR S ŘEZBOU

Glass
300 zobrazení
4 800 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau, 80. - 90. léta 19. stol. Pohár v barokním stylu z bezbarvého skla, broušený a řezaný, fasetovaný do osmistěnu, na ploché patce balustrová nožka a kónická kupa, zdobená matnou řezbou groteskových motivů, střídanou prázdnými poli bez dekoru. Inspirováno vyhledávanou produkcí vídeňské firmy Lobmeyr. V. 17 cm. Neznačeno. Stav B.