Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau,
80. - 90. léta 19. stol.
Pohár v barokním stylu z bezbarvého skla, broušený a řezaný, fasetovaný do osmistěnu, na ploché patce balustrová nožka a kónická kupa, zdobená matnou řezbou groteskových motivů, střídanou prázdnými poli bez dekoru. Inspirováno vyhledávanou produkcí vídeňské firmy Lobmeyr.
V. 17 cm.
Neznačeno.
Stav B.