datum aukce 17. 05. 2021 19:30
227
vyvolávací cena: 18 000 CZK

21. Anonym

SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ 18. stol. Olej na plátně, 90,5x145 cm. Rámováno. Obraz byl vyhlášen za kulturní památku a je evidován pod rejstříkovým číslem ÚSKP 54740/31-21314. Stav odpovídající stáří.