SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ
18. stol.
Olej na plátně, 90,5x145 cm. Rámováno. Obraz byl vyhlášen za kulturní památku a je evidován pod rejstříkovým číslem ÚSKP 54740/31-21314.
Stav odpovídající stáří.