#209

VÁZA ROSALÍN

VÁZA ROSALÍN
#209

VÁZA ROSALÍN

Glass
314 zobrazení
1 300 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 800 Kč
17. 5. 2021 19:30

Čechy, 2. třetina 19. stol. Váza s kulovitým, shora lehce zploštěným tělem a šestibokým, směrem vzhůru rozšířeným hrdlem, na nízké patce, bezbarvé sklo podjímané rosalínem, zdobené brusy s motivy volut, klínků, hvězdic a kaménků. V. 23 cm. Neznačeno. Stav B.