Čechy, 2. třetina 19. stol.
Váza s kulovitým, shora lehce zploštěným tělem a šestibokým, směrem vzhůru rozšířeným hrdlem, na nízké patce, bezbarvé sklo podjímané rosalínem, zdobené brusy s motivy volut, klínků, hvězdic a kaménků.
V. 23 cm.
Neznačeno.
Stav B.