Čechy, 2. třetina 19. stol.
Hluboká miska z bezbarvého skla podjímaného rosalínem, zevně fasetovaná, okraj z vnější strany zdoben broušenými vějířky, osmiboká noha s nodem a rozšířenou podstavou, zespodu zdobenou kaménkovými brusy.
V. 17 cm.
Neznačeno.
Stav B.