#207

DVOJICE MISEK

DVOJICE MISEK
#207

DVOJICE MISEK

Glass
3 limity
357 zobrazení
1 200 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 500 Kč
17. 5. 2021 19:30

Čechy, 2. třetina 19. stol. Dvě biedermeierové misky obdélného tvaru se zvlněnými okraji, foukané do formy, větší z bílého opálového skla, na svrchní straně matovaná a zdobená zlacenými konturami a v zrcadle motivy teček a hvězdiček, menší z kobaltově modrého skla, malovaná rozvilinami a kvítky v opakních emailech a se zlacenými detaily. 30x20x4 cm a 24,3x17x4,5 cm. Neznačeno. Stav B.