#206

NÁSTOLEC

NÁSTOLEC
#206

NÁSTOLEC

Glass
3 limity
374 zobrazení
2 200 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 800 Kč
17. 5. 2021 19:30

Čechy, 2. třetina 19. stol. Kruhová miska z modrého alabastrového skla, zevně fasetovaná, s okrajem vybroušeným do trojlistů, malovaná reliéfním stříbrem druhorokokovými florálními motivy, adjustovaná na dekorativní noze v podobě fantaskního maskaronu z reliéfně tlačeného plechu. Ø 17,5 cm, v. 16,5 cm. Neznačeno. Stav B.