Čechy, 1. třetina 20. stol.
Zvonovitá číše s hladkým odsazeným hrdlem, zevně fasetovaná včetně rozšířené patky, masivní rubínové sklo vrstvené mramorovanými lazurami v zelenohnědých tónech ve stylu napodobujícím biedermeierový lithyalin, zlacené kontury.
V. 12,5 cm.
Neznačeno.
Stav A.