datum aukce 17. 05. 2021 19:30
3
183
prodáno za: 23 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

20. Leopold Aichinger

KŘÍŽOVÁ CESTA - 4. A 5. ZASTAVENÍ 1725 4. zastavení křížové cesty - Bičování Ježíše Krista. Olej na lipové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". 5. zastavení křížové cesty - Ježíš Kristus trním korunován. Olej na jedlové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". Rámováno. Díla spadají do vrcholného baroka v českých zemích. Stav odpovídající stáří.

*****1 23 000 CZK 17. 05. 2021 19:40:29