#20

Leopold Aichinger

Leopold Aichinger
Leopold Aichinger
Leopold Aichinger
Leopold Aichinger
#20

Leopold Aichinger

grafika, malba
305 zobrazení
23 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

KŘÍŽOVÁ CESTA - 4. A 5. ZASTAVENÍ 1725 4. zastavení křížové cesty - Bičování Ježíše Krista. Olej na lipové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". 5. zastavení křížové cesty - Ježíš Kristus trním korunován. Olej na jedlové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". Rámováno. Díla spadají do vrcholného baroka v českých zemích. Stav odpovídající stáří.