KŘÍŽOVÁ CESTA - 4. A 5. ZASTAVENÍ 1725 4. zastavení křížové cesty - Bičování Ježíše Krista. Olej na lipové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". 5. zastavení křížové cesty - Ježíš Kristus trním korunován. Olej na jedlové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". Rámováno. Díla spadají do vrcholného baroka v českých zemích. Stav odpovídající stáří.