datum aukce 17. 05. 2021 19:30
405
vyvolávací cena: 150 000 CZK

17. Jan Zrzavý (1890-1977)

LOĎKY NA POBŘEŽÍ 1963 Kombinovaná technika - tužka a pastel na papíře, 156x240 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole monogramem "Z J. 63". Paspartováno, rámováno, zaskleno.