datum aukce 17. 05. 2021 19:30
16
456
prodáno za: 44 000 CZK
vyvolávací cena: 17 000 CZK

16. Bohuslav Reynek (1892-1971)

UKŘIŽOVÁNÍ Suchá jehla na papíře, 178x120 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

*****8 44 000 CZK 17. 05. 2021 19:39:09
*****8 42 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:57