datum aukce 17. 05. 2021 19:30
32
603
prodáno za: 180 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

15. Bohuslav Reynek (1892-1971)

DŘÍVE NEŽ KOHOUT ZAKOKRHÁ Kolorovaná suchá jehla na papíře, 155x122 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

*****3 180 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:42
*****8 170 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:38
*****3 160 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:32
*****8 150 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:26