datum aukce 17. 05. 2021 19:30
5
432
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

14. Bohuslav Reynek (1892-1971)

VENKOVSKÁ KRAJINA Pastel na papíře, 215x287 mm (výřez pasparty), sign. tužkou vpravo dole "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

*****7 70 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:10
*****8 65 000 CZK 17. 05. 2021 19:38:09
*****7 60 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:59
*****8 58 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:58
*****7 56 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:48
*****8 54 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:44
*****7 52 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:42
*****8 50 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:40
*****7 48 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:30
*****8 46 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:29
*****7 44 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:19
*****8 42 000 CZK 17. 05. 2021 19:37:08
*****1 40 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:59
*****8 38 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:53
*****3 36 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:52
*****8 34 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:43
*****3 32 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:42
*****8 30 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:33
*****3 29 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:32
*****8 28 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:28
*****3 27 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:27
*****8 26 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:24
*****5 25 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:23
*****8 25 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:23
*****5 24 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:20
*****8 23 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:20
*****5 22 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:20
*****3 21 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:20
*****5 20 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:16
*****7 19 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:16
*****5 18 000 CZK 17. 05. 2021 19:36:13