#123

MÍSA S VEDUTOU

MÍSA S VEDUTOU
MÍSA S VEDUTOU
MÍSA S VEDUTOU
#123

MÍSA S VEDUTOU

porcelán, keramika
265 zobrazení
14 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Morava, Vranov nad Dyjí, 1840-1850 Oválná dvouuchá mísa z měkké kameniny na nízké patce, smetanově glazovaná, černě tištěný dekor veduty s pohledem na zámek Kynžvart s figurální stafáží a německým nápisem "Königswart"; okraje zdobeny květinovými a ornamentálními motivy. 34,5x24,5 cm. Značeno černě tištěným „Frain“ s kotvou a vtlačeným „Frain“. Stav restaurováno. Lepená ucha.