#120

PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ

PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ
PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ
PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ
PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ
PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ
#120

PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ

porcelán, keramika
142 zobrazení
3 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Střední Evropa, 19. stol. Dvojice dekorativních talířů ve stylu delftské fajánsové produkce, světle modře glazované, kobaltem malovaný dekor s motivem vázy s květinami v zrcadle a stylizovanou florální bordurou podél okraje, opatřeno kovovou montáží k zavěšení. Ø 35 cm. Stav restaurováno.