datum aukce 17. 05. 2021 19:30
13
218
prodáno za: 9 500 CZK
vyvolávací cena: 1 900 CZK

12. Bohumír Dvorský (1902-1976)

ŽENY U SNÍDANĚ Pastel na papíře, 430x570 mm (výřez pasparty), sign. uprostřed dole spolu s věnováním "Boh. Dvorský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

*****2 9 500 CZK 17. 05. 2021 19:34:53
*****7 9 000 CZK 17. 05. 2021 19:34:53
*****2 8 500 CZK 17. 05. 2021 19:34:44