#113

TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA

TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA
TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA
TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA
#113

TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA

porcelán, keramika
340 zobrazení
2 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Střední Evropa, 19. / 20. stol. Mělký kruhový dekorativní talíř se zvlněným okrajem, v zrcadle barevně tištěný motiv poprsí Napoleona Bonaparte podle portrétu Paula Delaroche, na okraji šestice grisaillových antikizujících hlav v ozdobných kartuších, žlutý fond, zlacená štafáž. Ø 24,3 cm. Zeleně tištěná nadglazurní značka: koruna s nápisem "Vienna", štětcová značka "4724/1239" a vtlačené číslice "24", "80" a "Z". Stav A. Lehce setřené zlacení.