Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer,
20. stol.
4 miniaturní portrétní busty převážně britských vojáků na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Granátník, Střelec – Myslivec 1809, Dělostřelec 1804 a Granátník Den Kongelige Livgarde.
V. 10 - 10,5 cm.
Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, štětcové značky dekoratérů.
Stav A.