#110

ČTVEŘICE PORTRÉTNÍCH BUST GENERÁLŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

#110

porcelán, keramika
293 zobrazení
5 200 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer, 20. stol. 4 miniaturní portrétní busty francouzských generálů na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Napoleon I. Bonaparte (bez podstavce), Eugène Rose de Beauharnais, Jean Andoche Junot a Joachim-Napoléon Murat. V. 8,5 - 13 cm. Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, vtlačená čísla modelů a štětcové značky dekoratérů. Stav A-B.