datum aukce 17. 05. 2021 19:30
146
vyvolávací cena: 4 900 CZK

11. Karel Tondl (1893-1980)

KOUPÁNÍ 1959 Akvarel na papíře, 315x430 mm (výřez pasparty), sign. a dat. "K. Tondl. 1959". Paspartováno, rámováno, zaskleno.