Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer,
20. stol.
4 miniaturní portrétní busty francouzských generálů na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Napoleon I. Bonaparte, Józef Antoni Poniatowski, Nicolas Jean-de-Dieu Soult a Jean Lannes.
V. 9 - 9,5 cm.
Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, vtlačená čísla modelů a štětcové značky dekoratérů.
Stav A-B.