#108

PORTRÉTNÍ PLAKETA

PORTRÉTNÍ PLAKETA
#108

PORTRÉTNÍ PLAKETA

porcelán, keramika
1 limit
304 zobrazení
4 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Německo, 19. / 20. stol. Oválná porcelánová plaketa s miniaturní portrétní malbou romantického charakteru, zachycující mladou dívku s kučeravými hnědými vlasy ovinutými bílým šálem a čelenkou s motivem hvězdy. Adjustováno v mosazném rámečku s raženým dekorem, opěrkou a závěsem. Plaketa 8,3x6,7 cm (ovál). Neznačeno. Stav A.