#107

NYMFA PODLE BERNARDA

NYMFA PODLE BERNARDA
NYMFA PODLE BERNARDA
NYMFA PODLE BERNARDA
#107

NYMFA PODLE BERNARDA

porcelán, keramika
319 zobrazení
4 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
17. 5. 2021 19:30

Střední Evropa, 20. stol. Porcelánová obdélná plaketa s barevnou nadglazurní malbou přes tištěné obrysy, zlacená štafáž v detailech, spoře oděná, na skále u vodopádu sedící dívka podle obrazu vídeňského malíře Hanse Zatzky (1859-1945). 16x10,5 cm. Verso modře tištěný název ”Nymphe nach Bernard” a rukopisný přípis "Ewald Danin 1965–1966 Warschau". Stav A.