Střední Evropa, 20. stol.
Porcelánová obdélná plaketa s barevnou nadglazurní malbou přes tištěné obrysy, zlacená štafáž v detailech, spoře oděná, na skále u vodopádu sedící dívka podle obrazu vídeňského malíře Hanse Zatzky (1859-1945).
16x10,5 cm.
Verso modře tištěný název ”Nymphe nach Bernard” a rukopisný přípis "Ewald Danin 1965–1966 Warschau".
Stav A.