#106

DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS

DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
#106

DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS

porcelán, keramika
322 zobrazení
14 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

19. / 20. stol. Velká dekorativní váza tvaru amfory na bronzovém podstavci, klenuté víko s bronzovým úchytem tvaru šištice, na patce a pod hrdlem bronzová reliéfní obruba a dvojice aplik-úchytů v podobě kozlích hlav. Bílý porcelán, na protilehlých stranách velké barevně malované figurální scény z venkovského prostředí, ostatek plochy vyplněn fialovým listrem a bohatou zlacenou štafáží s groteskovými motivy a plastickými detaily. Celková v. 55 cm. Stav A/B.