Čechy, 19. / 20. stol.
Dvě lékárenské dózy cylindrického tvaru, tzv. "masťovky", bílý porcelán, na pohledové straně psané názvy substancí: "Manna:" a "Ungt. citrin.", zlacené obruby, plochá odnímatelná víka.
Obdobná v. ca 13,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.