#105

DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ

DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ
#105

DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ

porcelán, keramika
293 zobrazení
2 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Čechy, 19. / 20. stol. Dvě lékárenské dózy cylindrického tvaru, tzv. "masťovky", bílý porcelán, na pohledové straně psané názvy substancí: "Manna:" a "Ungt. citrin.", zlacené obruby, plochá odnímatelná víka. Obdobná v. ca 13,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.