#103

ŠÁLEK S PODŠÁLKEM (TATZENFUSS-WAPPENTASSE)

#103

porcelán, keramika
314 zobrazení
5 900 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Německo, 2. třetina 19. stol. Zvonovitý šálek na třech nožkách, s převýšeným palmetovým uchem a hlubším podšálkem, bílý porcelán, na pohledové straně barevně a stříbrem malovaný erbovní motiv, zlacené obruby. V. šálku 12,5 cm, Ø podšálku 16,5 cm. Na podední šálku ryté č. modelu "102", na podšálku totéž č. ražené. Stav A.