datum aukce 17. 05. 2021 19:30
136
vyvolávací cena: 4 500 CZK

10. Josef Danhauser (1805-1845) - připsáno

STUDIE Akvarel na papíře, 100x155 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.