#349

Monogram K.Š.

Monogram K.Š.
Monogram K.Š.
Monogram K.Š.
Monogram K.Š.
Monogram K.Š.
Monogram K.Š.
#349

Monogram K.Š.

Statue
95 zobrazení
1 500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
15. 12. 2021 18:00

2493_Socha - pálená hlína, výška s podstavcem 43 cm, signováno monogramem na spodní straně K.Š. , datováno 1956.