Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#349
Monogram K.Š.
#349
Monogram K.Š.
Statue
95 zobrazení
1 500 Kč
WEINBERG | Galerie
15. 12. 2021 18:00
Vánoční výběr výtvarného umění a designu
Aukční katalog
2493_Socha - pálená hlína, výška s podstavcem 43 cm, signováno monogramem na spodní straně K.Š. , datováno 1956.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript