#53

Jaroslav Kafka

Jaroslav Kafka
#53

Jaroslav Kafka

6 limitů
482 zobrazení
28 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
21. 4. 2021 20:00

1357_Na trhu vzácně se vyskytující dílo představuje reprezentativní a typickou autorovu práci. Vyznačuje se charakteristickými pevnými konturami tvarů a výrazně stylizovanými objemy, poučenými na Picassově originální fúzi kubismu s klasicismem v krásné adjustaci. | Olejová tempera, karton, 70 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, 57/2. | Děkujeme PhDr. Mgr. R. Michalové, Ph.D. a MgA D.Halatovi za ověření autenticity díla. Přiložena písemna expertiza PhDr. Mgr. R. Michalové, Ph.D. | Pro více detailních fotografií nás prosím kontaktujte.