#93

Jaroslav Kafka

Jaroslav Kafka
Jaroslav Kafka
Jaroslav Kafka
Jaroslav Kafka
Jaroslav Kafka
Jaroslav Kafka
#93

Jaroslav Kafka

3 limity
446 zobrazení
26 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
24. 2. 2021 19:00

1357_Toto vynikající dílo představuje reprezentativní a typickou autorovu práci. Vyznačuje se charakteristickými pevnými konturami tvarů a výrazně stylizovanými objemy, poučenými na Picassově originální fúzi kubismu s klasicismem. Olejová tempera, karton, 70 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole,57/2 Kafka Jaroslav. Děkujeme PhDr. Mgr. R. Michalové, Ph.D. a MgA D.Halatovi za ověření autenticity díla.