#102

Karel Sup

Karel Sup
Karel Sup
Karel Sup
Karel Sup
Karel Sup
#102

Karel Sup

3 limity
411 zobrazení
5 500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
24. 2. 2021 19:00

1120_Olej překližka, 36x56cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, ze zadu přípis autorem s určením místa, rámováno, rám poškozen. Děkujeme PhDr. Mgr. M.Zachařovi a MgA D.Halatovi za ověření autenticity díla.