1120_Olej překližka, 36x56cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, ze zadu přípis autorem s určením místa, rámováno, rám poškozen. Děkujeme PhDr. Mgr. M.Zachařovi a MgA D.Halatovi za ověření autenticity díla.