datum aukce 07. 10. 2020 19:00
48
vyvolávací cena: 100 CZK

9. Cibulák z Dubí 1945-1959

miska na omáčku, značeno ve spodu, délka 22,5cm, výška 10cm

zachovalost bez poškození
rozměr 22,5cm
rok 20.stol
signatura značeno vespod